Veiklą pradėjusi dar 1995 metais UAB „Auruga“ šiandien didžiuojasi per dešimtmečius sukaupta patirtimi bei suburta profesionalia ir savo darbą mylinčia komanda. 1997 metais įmonė pasirinko dvi pagrindines savo veiklos kryptis: prekybą šviestuvais ir prekybą baldais. Įmonės idėjos sumanytojai ir įgyvendintojai yra Audronė ir Rimantas Maldūnai. Įgiję išsilavinimą Vilniaus universitete nusprendė vystyti profesinei sričiai kuo artimesnę idėją – taip gimė įmonės, prekiaujančios šviestuvais, vizija. Šiame kontekste itin didelis vaidmuo yra Audronės stiliaus pojūčio, subtilaus jo realizavimo ir organizacinių įgūdžių įvaldymo. Būtent tai paskatino įkurti šviestuvų saloną ir sėkmingai jam vadovauti bei jį auginti. Viena iš stipriųjų UAB „Auruga“ pusių yra darni ir vieninga komanda. Juk būtent žmogiškieji ištekliai yra tas unikalumas, kuriuo išsiskiria kiekviena įmonė. Audronė ir Rimantas didžiuojasi savo komanda, kuri per ilgus veiklos metus ne kartą pademonstravo atsidavimą savo darbui, atsakingumą, lojalumą. Darbuotojų žinios, įgūdžiai ir ilgametė patirtis leidžia efektyviai priimti rinkos iššūkiu, pokyčius, operatyviai ir sėkmingai į juos reaguoti. Tai lėmė, jog įmonė šiandien yra žinoma, vertinama ir užima aukštas pozicijas ne tik vietinėje Panevėžio rinkoje, tačiau visos Lietuvos mastu.

Kodėl verta pasitikėti UAB „Auruga“?

  • vertiname kiekvieną klientą;
  • siūlome patrauklų kainos ir kokybės santykį;
  • dirbame atsakingai ir kruopščiai;
  • įgyvendiname net pačius įmantriausius klientų lūkesčius;
  • atvyksime į Jūsų namus ar biurą ir padėsime suprojektuoti optimaliausią apšvietimo variantą;
  • siūlome ne tik patrauklią kainą, bet ir sutaupyti leidžiančias nuolaidas;
  • visoms prekėms suteikiame mažiausiai dvejų metų garantiją;
  • atsakysime į visus iškilusius klausimus, suteiksime išsamią informaciją – klientų informuotumas leido mums pelnyti didelį jų pasitikėjimą;
  • bendradarbiaujame su interjero dizaineriais, tad neabejokite, jog šviestuvai bus parinkti idealiai atitinkantys Jūsų interjero koncepciją.
  • padedame pasirinkti šviestuvus pagal Jūsų kriterijus: biudžetą, stilių ar kitus poreikius.

UAB „Auruga“ – didžiausias šviestuvų salonas Aukštaitijos regione! Vertiname kiekvieną iš Jūsų, girdime savo klientų poreikius ir išpildome juos su kaupu!

„Mes tikime, jog sėkminga įmonė – kaip ir laiminga šeima – turi būti paremta tradicijomis, vertybėmis, pasitikėjimu ir pagarba aplinkiniams“

Širdingai Jūsų savininkai Audronė ir Rimantas Maldūnai

UAB „Auruga“ – stilius, jaukumas ir šviesa!