Šioje rubrikoje galite peržiūrėti projektus, kuriuos mes jau įgyvendinome praeityje. Čia galite pasisemti idėju jūsų namams, biurui, restoranui, viešbučiui, ar bet kur kitur kur norite, kad šviestuvai ne tik suteiktų šviesos, bet ir taptų jaukia interjero detale.

Butas Dainavos g. Panevėžyje

Jaukus 50 kv. m. butas Panevėžyje, kuriame susivienija skirtingų spalvų (aukso, baltos, juodos) ir formų (burbulai, vamzdeliai, žiedai, cilindrai) šviestuvai ir tampa vieninga harmonija.

Namas Bajoruose Vilniuje

Modernaus dizaino jaunos poros namas Vilniuje, kuriame aukštas lubas užpildo įspūdingi burbulai, bei sienų erdvę užpildo lengvi kubo formos šviestuvai.

Butas Sėlių g. Vilniuje

Ištaigingas butas Vilniuje, kurio dizainas yra šviesus, bet nenuobodus. Išlaikyta puiki harmonija tarp šviestuvų ir kitų interjero detalių iėjus į butą leidžia pasijusti tarsi atostogose.

Butas Filaretų g. Vilniuje

Modernus butas Vilniuje su įvairių stilių šviestuvais. Pasirinktas funkcinis valgomojo ir virtuvės apšvietimas, o erdvią svetainę užpildė spiralės formos LED lubinis šviestuvas

Namas Molainiuose Panevėžyje

Erdvus namas Panevėžyje, kuriame šviestuvai parinkti pagal modernios klasikos stilių. Puikus pavyzdys kaip šviestuvai gali išlaikyti prabangą ir jaukumą namuose.

Butas Žalakevičiaus g. Vilniuje

Modernus butas Antakalnyje su industrinio stiliaus akcentais.

Picerija Kėdainiuose

Basanavičiaus gatvėje įsikūrusi Charlie Pizza kartu su dizainerio Aido Balčiūno pagalba naudoja šviestuvus ne tik kaip šviesos skleidėjus, bet kaip ir interjerą kuriančius elementus.