Jaukus 50 kv. m. butas Dainavos g. Panevėžyje su vyraujančiomis ruda ir juoda spalvomis

Svetainėje virš žurnalinio staliuko kabo italų gamintojo Miloox šviestuvas pagamintas iš aukso spalvos korpuso ir dviejų baltų burbulų, kuris yra pagrindinis gyvenamosios erdvės apšvietimas. Ant sienų pritvirtinti vamzdelių formos ispaniški ACB gamintojo sieniniai šviestuvai. Jie gali būti naudojami kaip foninis apšvietimas. Virš darbastalio prie lubų pritvirtintas kabo lenkų Nowodvorski gamintojo pailgas aukso spalvos vamzdelio formos šviestuvas. Šis šviestuvas yra naudojamas ir kaip darbo stalo apšvietimas, bet ir kaip puiki dekoratyvinė detalė gyvenamajai erdvei.

Virtuvėje pagrindinę apšvietimo funkciją atlieka graikų dizainerių sukurtas pakabinamas šviestuvas, kuris vienu metu apšviečia ir stalą ir aplinką. Šis šviestuvas puikiai komponuojasi su virš virtuvinio ant lubų pritvirtintomis keturiomis LED panelėmis.

Koridoriuje dekoratyvinę funkciją atlieka įmantraus dizaino vokiški Maytoni šviestuvai, kurie pagyvina koridoriaus interjerą. Pagrindinis apšvietimas formuojamas su ant lubų pritvirtintais trimis lenkų gamintojo Zuma Line juodais cilindriniais šviestuvais

Miegamajame dominuoja baltos spalvos šviestuvai. Prie lovos turime puikius itališkus Ideal Lux funkcinius šviestuvus, kurie puikiai pritaikyti skaitymui, bei turi USB funkciją, kuri palengvins rozečių ieškojimą ir per naktį įkraus jūsų telefoną. Taip pat šie šviestuvai sukuria foninį apšvietimą ir nuramina po ilgos darbo dienos. Prie lubų pritvirtintas vokiečių gamintojo Maytoni baltas LED šviestuvas su keturiais žiedais.

Vonioje viską užgožia įspūdingas ispanų gamintojo ACB veidrodis, kuris skleidžia šviesą iš savo kraštų ir yra puikiai pritaikytas dažymuisi. Šis šviestuvas yra naudojamas kaip foninis apšvietimas norint sukurti romantišką atmosferą. Vonios pagrindinį apšvietimą sudaro ant lubų yra pritvirtinamos lietuviškos LED panelės, kurios suteikia daug jaukios šviesos.

Šis projektas yra puikus pavyzdys kaip galima suderinti skirtingų spalvų ir formų šviestuvus.

Data: 2020 ruduo

Nuotraukos: Vilius Sereikia

Nuotraukų galerija
Šio projekto produktai
Robin Aplique LED 3000K Oro

Sieninis LED šviestuvas, kuris tiks moderniame interjere. Šviesa sklinda ir į viršų ir į apačią ir būtent tai suteiks jaukų apšvietimą jūsų namams...

215.00 € Be PVM: 177.69 €

Jugen 2x40W E27

Miloox gamintojo (Sforzin grupės) modernus lubinis šviestuvas. Pagamintas iš aukso spalvos metalinio korpuso ir dviejų baltų stiklinių burbulų. Puikiai papuoš stilingą svetainę ar valgomajį...

231.00 € Be PVM: 190.91 €

Olympia

Modernaus stiliaus lubinis šviestuvas...

390.00 € Be PVM: 322.31 €

Rondip Spot Black

RONDIP taškinis šviestuvas yra klasikinio modelio šviestuvas, panašus į 9 cm skersmens ir 9,5 cm aukščio vamzdį. Montavimas pritaikytas GU10 lemputės lizdui. Produktas pagamintas iš juodos spalvos metalo. Be to, IP44 apsaugos klasė leidžia įrengti apšvietimą ir drėgmės veikiamose patalpose, pvz., Vo..

30.00 € Be PVM: 24.79 €

BOOK-1 AP2 Bianco

Šiuolaikiškas praktiško dizaino sieninis šviestuvas, pagamintas iš balto metalo korpuso, su lentyna, ir papildoma lanksčia LED rankena, uždengta guma, ir cilindrinis gaubtu iš satino stiklo. Originalus šviestuvas su USB įkrovimo jungtimi ir dvigubu jungikliu ON / OFF, tinka interjero apšvietimu..

180.00 € Be PVM: 148.76 €

Amanzi Mirror LED 61W 3000K IP44

Modernus veidrodis su įmontuotu LED apšvietimu...

408.00 € Be PVM: 337.19 €

Trame Black

Šiuolaikiško dizaino modernus sieninis LED šviestuvas. Suteiks jaukų apšvietimą bet kuriai jūsų patalpai...

71.00 € Be PVM: 58.68 €

LED kvadratinė panelė 16W juoda šiltai balta

Kvadratinė LED panelė su siauru rėmeliu. Pritaikyta minimalizmo mylėtojams ir gali būti montuojama net itin siaurose bei žemose lubose. Apšvietimo kampas - 120°...

19.50 € Be PVM: 16.12 €